Tahrik Olan Erkek Beden Dili

4.7/5 - (46 votes)

Tahrik Olan Erkek Beden Dili cinsellik konusunda oldukça önemlidir. Zira sevgilinizin sizden tahrik olup olmadığını merak ediyorsanız, doğrudan sormak doğru değildir. Ancak birkaç noktaya bakarak kolayca bu durumu anlamanız mümkündür.

Tahrik Olan Erkek Beden Dili Nasıldır?

Her ne kadar erkeklerin beden diline önem vermediği düşünülse de bu hareketler aslında bilinçsiz olarak yapılır. Örneği bir erkek sizden tahrik olmuşsa genellikle aniden nefes alıp verişleri değişir. Buradan kolay bir şekilde anlamanız mümkündür.

Bunun yanı sıra bakışlar da önemlidir. Zira bir erkek tahrik olduğunda adeta bakışlarını alamaz hale gelir. Sevgilinizin sürekli size baktığınızı fark etmişseniz bu durum tahrik olduğunu gösterebilir.

Erkeklerin Beden Dili

Erkeklerin beden dilini anlamanın birçok yolu vardır. Örneğin bir buluşma düzenlemişseniz ve yüzüne sık sık dokunuyorsa size ilgi gösterdiğini emen anlamanız mümkündür. Bunun dışında sizin yanınızda normale göre daha neşeliyse, adeta hareketlerini kontrol edemiyorsa da önemli bir vücut ayrıntısıdır. Tahrik Olan Erkek Beden Dili şu şekilde sıralanabilir;

  • Dudaklarını ısırır,
  • Nefes alışverişi değişir,
  • Daha sert ve sık dokunur,
  • Bakışlarını kaçırmaz, gözlerinizin içine bakar,
  • Daha boğuk ve sakin bir sesle konuşmaya başlar,
  • Saçınız ve bacağınızla sürekli temas halinde olmaya çalışır,

Tahrik Olan Erkek Nasıl Davranır?

Tahrik olan erkek belirtileri neler? Sevgiliniz olan bir erkeğin sizden tahrik olup olmadığı daha kolay anlaşılabilir. Zira size sık sık dokunursa tahrik olduğunun önemli bir işaretedir. Ancak sevgiliniz değilse size bu kadar yakınlaşamayacaktır. Tahrik Olan Erkek Beden Dili takip edilerek bir sonuca da ulaşılabilir.

Bu durumda onun nasıl tahrik olduğunu anlamak istiyorsanız iletişimine bakmanız mümkündür. Eğer sürekli sizle zaman geçirmeye çalışıyorsa, saçma bile olsa konuşma girişimleri, kötü bile olsa şakalaşmalar yapıyorsa sizden tahrik olduğunu gösterir.

Sevgilinin Senden Tahrik Olduğunu Nasıl Anlarsın?

Tahrik olan erkek belirtileri, erkeklerin beden dilihakkında sık sık sorulan konuların neredeyse başında gelir. Eğer sevgilinizin sizden tahrik olup olmadığınızı merak ediyorsanız ne sıklıkla temas ettiğine bakabilirsiniz.

Zira sizden tahrik olmuşsa sık sık dokunma, temas etme gereksinimi hissedecektir. Bu farklı şekillerde olabilir. Örneğin arkadaş ortamındaysanız şaka esnasında bile size dokunmak isteyebilir.

Dolayısıyla sürekli temas eden erkek, tahrik olduğunun oldukça önemli bir işaretedir.

Tahrik Olan Erkek Beden Dili
Tahrik Olan Erkek Beden Dili

Tahrik Olan Erkek Beden Dili

Tahrik olan erkek beden dili nasıl görülür? Eğer bir erkeğin sizden tahrik olup olmadığını merak ediyorsanız farklı belirtileri de vardır. Bunlardan bir tanesi de üzerini düzeltmedir. Erkekler bir kadından çok hoşlanmışsa ona bakarken farkında olmadan istemsiz şekilde elleri ile saçlarını düzeltir.

Bunun yanı sıra Tahrik Olan Erkek Beden Dili arasında sakalları ile oynamaları, üstlerini düzeltmeleri, elleri ile oynamaları da önemli beden dili işaretleri arasındadır. Ayrıca göz bebeklerine dikkat ederseniz, normale göre daha fazla büyük olacaktır. Bunu gözle görmek oldukça kolaydır.

Ayrıca tahrik olan erkek beden dili konusunda ne yapacağını bilememek de önemlidir. Yakınlarınızda ellerini ve kollarını nereye koyacağını bilememesi, düzgün bir şekilde konuşamaması ve sürekli saçmalaması da sizden tahrik olduğunu gösterir.

Bunun dışında bazı erkekler tahrik olduğunda kızarır. Bu durum sıcak basması ile oluşur. Yanakların al al olması bunun oldukça önemli bir göstergesidir. Benzer diğer konular için ilişkiler kategorimize göz atabilirsiniz.

Erkeklerin tahrik olması ne anlama gelir?

Sizi arzulaması ve sizinle beraber olmak istemesi anlamına gelir.

Bir erkeğin sizden hoşlandığını beden dilinden nasıl anlarız?

Hareketleri çocuklaşır, sakarlaşır ve ne yapacağını bilemez.

Bir erkek size bakıyorsa ne anlama gelir?

Eğer uzun süreli bakışmalarsa, sizi istiyor anlamına gelebilir.

Seven erkek nasıl davranır?

Seven erkek kıyamaz, bir bebeği sevdiği gibi sever.

İntibak
intibak.com'un kurucusu, 23 yaşında banka ve sigortacılık mezunu genç blogger. İlgimi çeken ve ilginizi çekeceğini düşündüğüm konuları paylaşıyorum.

“Tahrik Olan Erkek Beden Dili” üzerine 3 yorum

Yorum yapın