Snapchat Puan Hilesi

4.6/5 - (8 votes)

Snapchat puan hilesi nasıl yapılır? Snapchat günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformlardan biridir. Sahip olduğu çıkartmalar, hikayeler, filtreler ve anılar ile oldukça popülerdir. Bunun yanı sıra içerisinde özel bir puanlama sistemi de vardır. Bu sistem, temel olarak bir hesabın ne kadar aktif olduğunu gösterir.

Snapchat Puan Hilesi

Eğer sosyal medyada tanınmak istiyorsanız, doğal olarak bu puanın yüksek olması gerekir. Böylece aktif bir hesap olduğunu gösterebilir, kaliteli ve özgün paylaşımlar ile tanınırlığınızı arttırabilirsiniz.

Gerek yapılan araştırmalar, gerekse Snapchat tarafından yapılan açıklamalara göre kullanıcının, her işlem ardından puan kazanması hedeflenir. Böylece 1 puandan başlayarak, aktifliğe göre puanlar artar. Bu nedenle Snapchat puan hilesi, birçok kişi tarafından düşünülmektedir.

Snapchat Puan Kasma Yolları

Snapchat puan kasma nasıl yapılır konusuna geçmeden önce mevcut puanınızın nasıl göreceğinizi bilmeniz gerekir. Böylece güncel olarak hesabınızın ne kadar aktif olduğunu görebilir, buna göre gerekli adımları atabilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek, bu konuda güncel sonuçlara ulaşabilirsiniz;

  1. Snapchat uygulamasına giriş yapın.
  2. Profil resminize dokunun.
  3. Adınızın altında bulunan dikdörtgen kutu içerisini kontrol edin.

Burada yazan rakam, kişinin Snapchat puanını gösterir. Bunu bilmek, uyguladığınız yöntemlerin, paylaşımlarınızın işe yarayıp yaramadığını anlamanızı sağlar. Böylece düşükse daha farklı paylaşım stratejileri izlemeye başlayabilirsiniz.

Snapchat puan kasma konusuna tekrar bakılacak olursa bunun için yapmanız gerekenler diğer kullanıcılar ile iletişim kurmak, görüntü paylaşmak gibi etkileşimler gerçekleştirilmelidir. Her ne kadar kolay gibi dursa da adını duyurmak isteyen herkes dikkatli olduğu için büyük bir rekabet de vardır. 

Snapchat Puan Hilesi
Snapchat Puan Hilesi

Snap Puanı Hilesi Nasıl Yapılır?

Snapchat puan hilesi isteyenler, bunun için hileleri de araştırmaktadır. Snapchat skor hilesi için özel kurulan gruplar vardır. Bunları incelerseniz ve dahil olursanız, kısa sürede isteğinize kavuşabilirsiniz. Zira bunların içinde yer alan herkes puanını yükseltmeyi amaçlar. Böylece karşılıklı olarak insanlar birbirine yardımcı olur.

Bunun yanı sıra insanlarla iletişim kurmak da arttırdığı için her gün Snapchat üyelerine paylaşım yollamak da hızlı bir yükselme sağlar. Ancak bunun için günlük sayıyı aşmamanız tavsiye edilir.

Snapchat Skor Hilesi 2022

Snapchat puan hilesi platform içinde ne kadar aktif olduğunuzu gösterir. Eğer tanınmak istiyorsanız, yüksek bir puan insanlar tarafından ne kadar bilindiğinize işaret eder. Bunun yanı sıra paylaşımlarınızı gözden geçirmenize de yardımcı olur.

Etkileşimleriniz hızlı şekilde yükseliyorsa, buradan paylaşımlarınızın sevildiğini anlayarak devam edebilirsiniz. Ancak düşüyorsa sevilmediği görerek buna göre adım atabilirsiniz.

Snapchat Puan Hilesi
Snapchat Puan Hilesi

Diğer Snapchat Hileleri Nelerdir?

Puan hilesinin dışında da Snapchat hileleri vardır. Bunlardan biri mesajı açmadan okumadır. Eğer görüldü bilgisi olmadan okumak istiyorsanız şu işlemler yapılmalıdır;

  1. Snapchat aplikasyonuna giriş yapın.
  2. İlgili mesaja gelin.
  3. Arkadaşınızın adını tıklayın. Ardından yavaşça parmağınızı ekranın sağ köşesine kaydırın.
  4. Mesajı okuyun.

Ardından parmağınızı tekrar sol köşeye doğru sürüklerseniz, mesaj okundu bilgisi de olmayacaktır.

İntibak
intibak.com'un kurucusu, 23 yaşında banka ve sigortacılık mezunu genç blogger. İlgimi çeken ve ilginizi çekeceğini düşündüğüm konuları paylaşıyorum.

Yorum yapın