Meleklerin Para Getirmesi İçin Dua

Lütfen Oy Kullanın

Meleklerin para getirmesi için dua ve gün içinde para getiren dua, ihtiyaç sahipleri için hayırlı bir kapıdır. Zira Allah C.C duanızı kabul ettiği takdirde; melekler insan kılığında yanınıza gelerek ihtiyacınızı giderir. Para meleğinin adı olarak 4 büyük melek ismini kullanacağız. Niyetinizi ettiyseniz, konunun detaylarına göz atabilirsiniz. Para yağdıran dua da aşağıda yer almaktadır.

Tez Vakitte Para Gelmesi İçin Dua 

Gün içinde para Getiren dua için, yine Allah C.C’ye dua ederken melek isimlerini kullanabilirsiniz. Samimiyetiniz, kalpten dilemeniz oldukça önemlidir. Zenginliği mıknatıs gibi çeken dua, aşağıda yer almaktadır. Her gün uyumadan önce her birini 3 kere okumanız tavsiye edilir.

 • Meleklerin Yardımı İçin Dua: allahuma la shaka fi ‘ana aljina walmalayikat wal’iinsan khalaquu liaebuduk wayutieuka. ‘arsil li taeami wabarakati mae malayikatik rbi.
 • Allah’tan Para İsteme Duası: ya ‘iilahi , bisifati khadman deyfan lak , ‘atlub mink almali. amnahni barakatik ‘aydan.
 • Yastığın Altında Para Bulma Duası: ya aallah la shay’ mustahil ealayka. ‘ant lam tualad walam taldi. ‘ana ‘uwmin bimuejizatik , ‘ana ‘aeshuquku. ‘ant alquat alwahidat litark almal taht wasadati. ‘ant tamnahuni hadha.
Meleklerin Para Getirmesi İçin Dua (Gün İçinde)1
Meleklerin Para Getirmesi İçin – Para Yağdıran Dua

Meleklerin Yardımı İçin Dua Nasıl Edilmeli?

Meleklerin Yardımı İçin Dua etmeden önce niyet ederek abdest alıp, 2 rekat namaz kılınmalıdır. Ardından kıbleye dönerek size vermiş olduğumuz meleklerin yardımı ile tez vakitte para gelmesi için duaları okuyabilirsiniz.  

Fakat unutmamanız gereken en önemli husus, meleklerden değil Allah’tan istemenizdir. Eğer Allah-u Teala izin verirse size ulaşır. Meleklerin Para Getirmesi İçin Dua ve Para yağdıran dualar denenmiş ve olumlu sonuçlanmıştır.

Ev Almak İçin Okunacak Dua da ilginizi çekebilir.

Meleklerin Para Getirmesi İçin Dua

Meleklerin para getirme duası, 3 gün boyunca 2 rekat namazdan sonra 41 kere okunmalıdır. Allah-u Teala, 4 büyük melekten birini ya da para meleğini size yardım etmesi için görevlendirecektir. Gün içinde para Getiren dua şu şekildedir;

 • rabu rayiys almalayikat jibrayiyl waeuzrayiyl wamikayiyl wa’iisrafil.
 • khaliq alsama’ wal’arda. ‘aftah yadi wa’atlub mink almusaeadat ,
 • ‘atlub quatak wawafratan wawafaratan.
 • ‘ant taraa kula shay’ , taerif kula shay’a. saeadani ya mulay. ‘amin.
Meleklerin Para Getirmesi İçin Dua (Gün İçinde)1
Meleklerin Para Getirmesi İçin Dua (Gün İçinde)

Gün İçinde Para Getiren Dua

Gün içinde para getiren dua, acil ihtiyacı olan kişiler tarafından edilmektedir. Bunun için müsait oldukça niyet edip euzu besmele çekerek;

 • 1 Ayetel Kürsi,
 • 3 İhlas Suresi,
 • 3 Fatiha Suresi,
 • Para yağdıran Dua

Okunmalı ve kalpten dilenmelidir. Allah’ın da izni ile Gün İçinde Para Getiren Dua kabul olur.

İntibak
intibak.com'un kurucusu, 23 yaşında banka ve sigortacılık mezunu genç blogger. İlgimi çeken ve ilginizi çekeceğini düşündüğüm konuları paylaşıyorum.

Yorum yapın