Mavi Tikli Twitter Blue fiyatları belli oldu! Twitter Blue abonesi olmanın avantajları

Lütfen Oy Kullanın

Dünyanın en zengin iş insanı Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasından sonra en çok konuşulan konulardan biri mavi tik satışı olmuştu. Ünlü milyarder aylık 8 dolara mavi tikli Twitter Blue aboneliğini duyurduktan sonra bir çok ülkede aktif olarak kullanılmaya başlandı. Uzun süredir merakla beklenen Twitter Blue aboneliği nihayet Türkiye’de açıldı. Mavi tikli Twitter Blue aboneliğinin aylık ve yıllık fiyatları açıklandı.

Twitter Blue Artık Türkiye’de

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından Twitter, ünlü milyarder Elon Musk tarafından satın alındıktan sonra bazı değişikliklere uğradı. Elon Musk, şirketin finansal açıdan güçlü olması için ayda 8 dolara Twitter Blue aboneliği adı altında mavi tik satacağını duyurmuştu. Birçok ülkede hayata geçen bu sistem, en sonunda Türkiye’ye de geldi. Çok sayıda kullanıcı, Twitter Blue abonelik seçeneği sayesinde profillerine mavi doğrulama rozeti ekleyebiliyor.

Twitter Blue Seçeneği Aktif Hale Geldi

Twitter Blue Seçeneği Aktif Hale Geldi

Bugün Twitter sosyal medya platformuna mobil cihazlardan veya web sitesinden giriş yapan kullanıcılar büyük bir sürprizle karşılaştı. Twitter Blue seçeneği Türkiye’deki kullanıcılara aktif oldu. Buna göre abonelik ücreti ödendiği zaman kullanıcılar mavi tik sahibi olabilecekler. Twitter Blue menüsünde kullanıcıların karşısına çıkan pencerede bazı yönlendirmeler yer aldı. Mavi tikli Twitter Blue’nun fiyatı ve özellikleri de bu alandaki bilgilerden görülebiliyor.

Mavi Tikli Twitter Blue Fiyatları Ne Kadar?

Mavi tikli profil sahibi olmak isteyenler için Twitter Blue aboneliğinin fiyatları merak konusu oldu. Fiyatlar İOS işletim sistemi ve web için değişiyor. Buna göre Twitter webden Blue aboneliği alındığında aylık 150 TL ve yıllık 1569,99 TL ödeme yapılması gerekiyor. Twitter Blue aboneliğin İOS uygulamasından alan kullanıcılar ise aylık 209 TL ve yıllık 2199 TL fiyatlarla karşılaşıyor.

Twitter Blue abonesi olanların elde edebileceği özellikler şu şekilde sıralandı: Tweeti düzenle, 1080p video yüklemeler, okuyucu modu, özel gezinti, yer işareti klasörleri, popüler makaleler ve daha fazlası. Ayrıca Twitter Blue abonelerine yakında gelecek özellikler arasında yanıtlar, bahsetmeler ve aramalarda en üstte görünme gibi hizmetler öne çıkıyor.

İntibak
intibak.com'un kurucusu, 23 yaşında banka ve sigortacılık mezunu genç blogger. İlgimi çeken ve ilginizi çekeceğini düşündüğüm konuları paylaşıyorum.

Yorum yapın