Market alışverişinde sepetin 150 lirası İş Bankası’ndan! Maximum kart alışveriş kampanyası

Lütfen Oy Kullanın

Türkiye İş Bankası müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle bankacılık sektöründe adından söz ettirmeye devam ediyor. İş Bankası’nın kredi kartı olan Maximum kart kullanıcılarını heyecanlandıran duyuru geldi. Maximum kredi kartıyla, İş Bankası üye iş yerlerinden yapılan market alışverişine toplamda 150 liraya varan Maxipuan hediye edilecek.

Geniş bir müşteri kitlesi bulunan İş Bankası, müşterilerine harcama yaparken kazanma imkanını tanıyor. Maximum kredi kartıyla market alışverişi yapanlar 150 TL’ye varan Maxipuan hediyesinden yararlanabilecek. Bankanın resmi internet sitesinden yapılan duyuru İş Bankası’nın Maximum kredi kartı kullanıcılarını heyecanlandırdı. Market harcamasına 150 TL kampanyasının son katılım tarihi 19 Mart 2023 olarak belirlenirken katılım koşulları açıklandı.

Maximum’la Market Alışverişine 150 TL Hediye

Maximum’la Market Alışverişine 150 TL Hediye

İş Bankası’nın kurumsal internet sitesinde yer alan bilgilere göre Maximum kredi kartı kullanıcıları bu kampanyaya Maximum Mobil ve İşCep üzerinden katılım sağlayabilecek. Maximum kredi kartı ile anlaşmalı marketlerden tek seferde yapacağınız 400 lira ve üzeri ilk peşin market alışverişinden sonra farklı günlerde yapacağınız 400 TL ve üzeri her peşin alışverişe 30 TL, toplamda 150 TL hediye verilecek. İş Bankası müşterileri isteğe bağlı olarak bu ödülü Maximil olarak kullanabilecek.

İş Bankası Market Kampanyası Katılım Koşulları

İş Bankası Market Kampanyası katılım koşulları açıklandı. Maximum kart kullanıcıları, Maximum Mobil veya İşCep Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünde “KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya dahil olabilecek. Ayrıca müşteriler 19 Mart’a kadr devam eden market kampanyasına alışverişten önce veya sonra katılım sağlayabilecek.

Bankanın resmi web sitesindeki duyuruya göre bu kampanyaya dahil edilen kart ve işlemler: “İş Bankası Maximum, Maximiles, Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, İş Bankası Bankamatik Kartları ve Maxipara Kart kullanılarak yapılan alışverişler, market sektöründe yer alan mağazaların sanal mağaza ve/veya mobil uygulamalarından yapılan market alışverişleri.” Kampanyadan kazanılan ödüller, harcama yapılan Maximum karta 23 Mart 2023 tarihinde yüklenecek. İş Bankası, ödül kazanan kredi kartı müşterilerinin bunu 30 Nisan 2023 tarihine kadar kullanmaması durumunda Maxipuan hediyelerini geri alacak.

İntibak
intibak.com'un kurucusu, 23 yaşında banka ve sigortacılık mezunu genç blogger. İlgimi çeken ve ilginizi çekeceğini düşündüğüm konuları paylaşıyorum.

Yorum yapın