İş Bankası’ndan emeklilere 7.500 TL! Emekli promosyonuna ek ayrıcalıklar açıklandı

Lütfen Oy Kullanın

Emekliler geçtiğimiz yaz aylarından bu yana bankaların emekli promosyon kampanyalarını araştırıyor. Bankalar emekliler için kesenin ağzını açarken rekabette İş Bankası ön plana çıkmaya başladı. İş Bankası’na gelen emeklilere 7 bin 500 TL’ye varan nakit promosyon ödemesine ek, çok cazip avantajlar verilecek. Emekli maaşını İş Bankası’na taşıyanlar, kaçırılmayacak fırsatlardan hemen yararlanmaya başlıyor.

İş Bankası Emekli Promosyonu Ne Kadar?

Milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi olan özel bankalardan Türkiye İş Bankası emekli promosyon kampanyasının detaylarını paylaştı. İş Bankası’ndan emekli maaşı alanlara nakit promosyon ödemeleri maaş tutarına göre yapılacak. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile İş Bankası’nın yapmış olduğu anlaşma kapsamında emeklilere maaşları oranında nakit promosyon verilecek. Bankanın resmi web sitesindeki bilgilere göre 3.499 TL’ye kadar emekli maaşı alanlara 4 bin 500 TL nakit ödeme yapılacak.

İş Bankası Emekli Promosyon Kampanyası

İş Bankası Emekli Promosyon Kampanyası

SGK’dan 3.500 TL ile 7.499 TL arasında maaş alanlaraysa 5 bin 250 TL nakit promosyon ödenecek. İş Bankası’na gelen emekliler 7.500 TL ile 9.999 TL arasında maaş alıyorsa nakit promosyon ödemesi 6 bin 750 TL olacak. Emekli maaşı 10.000 TL ve daha fazla olan emeklilere ise bankadan 7 bin 500 TL nakit promosyon ödenecek. Bu fırsatları kaçırmak istemeyen emeklilerin en geç 31 Mart 2023 tarihine kadar emekli maaşını İş Bankası’na taşıması gerekiyor. Emeklilerin maaş taşıma işlemleri İş Bankası şubeleri veya İşCep mobil uygulamasından da yapılabiliyor. Ayrıca İş Bankası internet şubesi ve e-Devlet üzerinden emekli maaş taşıma işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

İş Bankasının Emeklilere Sunduğu Ayrıcalıklar

Emekli maaşını İş Bankası’ndan alan yeni müşterilere Maximum kredi kartı ve ek kartlar için yıllık ücret olmadan kullanma fırsatı sunuluyor. İşCep, İnternet şubesi ve telefon şubesinden ücretsiz ve sınırsız olarak havale yapma imkanı bulunuyor. Emekliler diğer banka ATM cihazlarından ayda 2 adet ücretsiz nakit çekim işlemi yapma hakkına sahip oluyor. İş Bankası emekli müşterileri, mesai saatleri içinde emekli maaş hesabından diğer banka hesaplarına para transferini ücretsiz olarak yapabiliyor.

İntibak
intibak.com'un kurucusu, 23 yaşında banka ve sigortacılık mezunu genç blogger. İlgimi çeken ve ilginizi çekeceğini düşündüğüm konuları paylaşıyorum.

Yorum yapın