ING’li olanlara 10 bin TL nakit ödeme! Emekliler için son başvuru 31 Mart

Lütfen Oy Kullanın

Bankaların emekli maaş promosyonuna yönelik kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor. Özellikle EYT yasasının çıkmasıyla birlikte bankaların emekli promosyon yarışı daha hızlandı. Türkiye bankacılık sektöründe en çok tercih edilen özel bankalardan ING emekli promosyon kampanyasını güncelledi. Buna göre emekli maaşını ING’den almaya başlayanlar maaş tutarına göre 8 bin 500 TL’ye varan koşulsuz nakit promosyon kazanacak. Emekliler, vadesiz hesaplarına bağlı verecekleri otomatik fatura talimatı için de 1.500 TL ek nakit promosyon fırsatıyla toplamda 10 bin TL nakit ödeme alacak.

ING EMEKLİ PROMOSYON KAMPANYASI

ING EMEKLİ PROMOSYON KAMPANYASI

Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan ING tüm dikkatleri üzerine çeken emekli promosyon kampanyasını duyurdu. ING’nin SGK ile yaptığı anlaşma kapsamında emekli maaş müşterilerine 10 bin TL’ye varan nakit desteği devam ediyor. Bu koşulsuz promosyon kampanyasından 31 Mart 2023 tarihine kadar emekli maaşını 3 yıl boyunca ING’den alma taahhüdü veren yeni müşteriler yararlanabilecek. ING aynı zamanda mevcut müşterilerine de yeni dönemde aynı promosyon fırsatları sunuyor.

ING EMEKLİ PROMOSYONU NE KADAR?

ING’den maaş alan emekliler 1 aylık toplam gelir tutarı 3.500 TL ile 7.500 TL arasındaysa 5 bin 950 lira promosyon alacak. Emekli aylığı 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olanlara bankadan 7 bin 650 lira nakit verilecek. Son olarak emekli maaşı 10 bin TL ve üzeri olanlar ise 8 bin 500 TL ek koşulsuz nakit almaya hak kazanacak. Ayrıca emekliler 15 Mayıs 2023 tarihine kadar vereceği her otomatik fatura talimatına 500 TL, toplamda en fazla 1.500 TL ek nakit promosyon kazanabilecek.

Emekli maaş müşterilerine ayrıcalıklı bankacılık hizmeti sunan ING yine tüm dikkatleri üzerine çekti. ING emekli müşterileri para transferlerine işlem ücreti ödemiyor. Ayrıca ilk defa ING kredi kartı başvurusu yapanlar ilk 1 yıl boyunca kart aidatı ödemeyip 5 bin TL faizsiz taksitli nakit avans fırsatından yararlanabiliyor.

İntibak
intibak.com'un kurucusu, 23 yaşında banka ve sigortacılık mezunu genç blogger. İlgimi çeken ve ilginizi çekeceğini düşündüğüm konuları paylaşıyorum.

Yorum yapın