ING’den sevgililer gününe özel kampanya! Sevgilisine hediye alana 300 TL bonus fırsatı

Lütfen Oy Kullanın

Türkiye’nin en çok tercih edilen özel bankalarından ING sevgililer gününe özel yeni bir kampanya başlattı. ING bankasının resmi web sitesi üzerinden duyurulan kampanya ile müşteriler internet alışverişlerinde harcarken kazanma fırsatı elde edecek. ING’nin kredi kartını kullanan müşteriler 28 Şubat 2023 tarihine kadar Bonus üyesi iş yerlerinden yapacakları e-ticaret harcamalarında 300 TL bonus kazanma fırsatından yararlanabilir. Kampanya detayları ve katılım koşulları ING kurumsal internet sitesinde duyuruldu.

E-Ticaret Harcamasına 300 TL Bonus

Geniş bir müşteri kitlesi bulunan ING, kredi kartı müşterilerine harcarken kazandırmaya devam ediyor. Bonus üyesi iş yeri olan giyim, kozmetik, Hepsiburada, Trendyol, N11 gibi seçili e-Ticaret firmalarında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız her 500 TL ve üzeri harcamaya 60 TL bonus verilecek. ING müşterileri bu kampanyadan toplamda 300 TL bonus kazanma şansına sahip olacak. Bankanın resmi web sitesinde yer alan kampanya katılım şartlarına göre, e-ticaret harcaması yapmadan KAZAN yazıp 2205’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacak.

ING E-Ticaret Kampanyası Şartları

ING E-Ticaret Kampanyası Şartları

Kampanya sadece 28 Şubat 2023 tarihine kadar Bonus üyesi iş yeri olan giyim, kozmetik, Hepsiburada, Trendyol, N11 gibi seçili firmalarda yapılan alışverişleri kapsıyor. Müşteriler bu firmalardan farklı günlerde ve tek seferde yapacakları her 500 TL ve üzeri harcamada bonus kazanabilir. Bonus kazanabilmek için alışverişlerin her biri farklı günlerde yapılmalıdır. Aynı gün içinde yapılan harcamaların sadece biri kampanyaya dahil ediliyor. Kampanya kapsamında giyim, kozmetik ve elektronik sektörlerinde yapılan harcamalar dahildir.

ING 300 TL Bonus Kampanyası

ING kredi kartı müşterilerinin e-ticaret harcaması yaparken 300 TL bonus kazanma fırsatından yararlanabilmeleri için şu firmalarda alışveriş yapması gerekiyor: hepsiburada.com, n11.com, trendyol.com, ereyon.com, sahibinden.com, morhipo.com. Bu firmalarda ING Pegasus BolBol Kart, ING Pegasus BolBol Classic Kart, ING Pegasus BolBol Premium Kart ve ING Bonus Card kartları kullanarak alışveriş yapılabilir. Müşterinin kazandığı bonus 7 Mart 2023 tarihinde karta yansıtılır ve kampanyaya sadece yurt içinde yapılan harcamalar dahil ediliyor.

İntibak
intibak.com'un kurucusu, 23 yaşında banka ve sigortacılık mezunu genç blogger. İlgimi çeken ve ilginizi çekeceğini düşündüğüm konuları paylaşıyorum.

Yorum yapın