Elektrik faturası 300 lirayı geçene destek! Başvuru yapanlar 150 TL fatura desteği alacak

Lütfen Oy Kullanın

Elektrik faturasının devamlı yüksek gelmesinden şikayet edenlere kaçırılmayacak fırsat geldi. Elektrik faturası 300 lirayı aşanlar artık fatura desteği alabilecek. Bunun için konutlarda elektrik faturasının EnerjiSA üzerinden gelmesi gerekiyor. Başvuru yapanlar 150 TL’ye kadar ekstra kazanç sağlayarak fatura masraflarından tasarruf edebilecek. EnerjiSA ile Axess arasında yapılan anlaşma en çok elektrik faturası fazla gelenlere yarayacak.

EnerjiSA ve Axess Fatura Destek Kampanyası

EnerjiSA ve Axess Fatura Destek Kampanyası

Elektrik dağıtım şirketi EnerjiSA olanlara kaçırılmayacak bir fırsat gündeme geldi. Elektrik faturasının her ay bir öncekinden daha fazla gelmesinden dert yananlar artık fatura desteği alabilecek. EnerjiSA şirketinden fatura alanlar Axess kampanyasından yararlanarak 150 TL’ye kadar kazanç sağlayabilecek. Özellikle son dönemde enerji fiyatlarındaki artış yüzünden faturasını ödemekte zorlananlar bu sayede rahat bir nefes alabilecek.

Akbank’ın EnerjiSA elektrik dağıtım şirketi aboneleri için başlattığı kampanyanın detayları belli oldu. Bankanın resmi web sitesinden duyurulan fatura desteğinden yararlanmak çok basit. Akbank’ın kredi kartı Axess kullanıcıları EnerjiSA elektrik faturası için otomatik ödeme talimatı verdiğinde fatura desteği alacak. Akbank müşterileri hem internet bankacılığı hem de mobil bankacılık kanallarını kullanarak ödeme desteği alabilecek.

EnerjiSA Fatura Desteği Başvurusu Nasıl Yapılır?

EnerjiSA’dan gelen elektrik faturasını Axess kredi kartı ile otomatik ödeme talimatına alanlara 25 TL Chip-para hediyesi verilecek. Bu kampanyaya katılıp fatura desteği başvurusunu tamamlamak için Akbank’a kayıtlı cep telefonundan FATURAC yazıp 4566’ya kısa mesaj göndermektir. Bu sayede EnerjiSA elektrik faturası her ay kredi kartından otomatik olarak ödenebilir. Bu işlemin tamamlanmasıyla birlikte Akbank müşterisinin hesabına 25 TL Chip para yatıyor.

Akbank’ın resmi web sitesindeki duyuruya göre ilk otomatik fatura ödemesine 25 TL Chip para, 2 yeni otomatik ödeme talimatına ilave 25 TL Chip para, 3 ila 4 faturaya kadar talimat veren kişilere 75 TL Chip para verilecek. Bu sayede tüm aşamaları tamamlayan Akbank Axess kredi kartı müşterileri, toplamda 150 TL Chip para kazanacak. Kampanya ile ilgili detaylı bilgilere 444 25 25 numaralı Akbank müşteri iletişim merkezinden ulaşılabilir.

İntibak
intibak.com'un kurucusu, 23 yaşında banka ve sigortacılık mezunu genç blogger. İlgimi çeken ve ilginizi çekeceğini düşündüğüm konuları paylaşıyorum.

“Elektrik faturası 300 lirayı geçene destek! Başvuru yapanlar 150 TL fatura desteği alacak” üzerine bir yorum

Yorum yapın