CMD Instagram Çalma Kodu

4.6/5 - (35 votes)

CMD Instagram çalma kodu nasıl ve nereden bulunur büyük merak konularından bir tanesidir. Instagram hesap çalma durumları tüm kullanıcıların korktukları konuların başında geliyor. Acaba benim de hesabımı çalarlar mı, çalarlarsa geri alabilir miyim, geri kurtarılır mı gibi birçok soru kullanıcıların araştırmaları arasında yer alıyor. Ancak CMD gibi olaylar Instagram aracılığı ile sunulan iki adımla doğrulama seçeneği sayesinde pek de kolay olmuyor. Bu yüzden de Instagram kullanıcılarının Instagram hesap çalma fake site sitelerde hesaplarının çalınmasına izin vermemek için iki adımlı doğrulama adımlarını tercih etmesi gerekir.

Instagram çalma eğitim seti gibi birçok alternatif yerini alıyor. Özel hayatın ihlal edilmesine neden olan bir konu olduğu için illegaldir ve yasal değildir. Bu yüzden de Instagram kullanıcılarının bu tarz uygulamaları kullanması pek önerilmiyor. İntibak olarak sizlere en doğru bilgiyi ulaştırmak için bu rehberi hazırladık. CMD Instagram Çalma Kodu ve merak edilen diğer detaylar şu şekildedir;

 • CMD Instagram Çalma Kodu ile amacınıza ulaşmak için sırasıyla aşağıda yer alan adımları takip edin.
 • İlk olarak Windows cihazınızdan “Başlat” bölümüne giriş yapın.
 • Ardından arama bölümüne “Çalıştır” yazarak entera basın.
 • Karşınıza çıkan panelde arama bölümüne “CMD” yazarak tamama basın.
 • Bu adımların ardından CMD komut sayfasına ulaşacaksınız.
 • CMD sayfası açıldıktan sonar color a yazarak enter’a basın.
 • Bu kodu ilgili alana yapıştırarak enterlayın
@echo off
color 02
:start
echo %random% %random% %random% %random% %random% %random% %random% %random% %random% %random%
goto start
CMD Instagram Çalma Kodu
CMD Instagram Çalma Kodu

CMD Instagram Çalma Kodu Nedir?

CMD Instagram hesap çalma kodu nedir en çok araştırılan konulardan bir tanesidir. Instagram platformunda birçok hesabın çalınmakla yüz yüze olmasından dolayı bir hayli dikkatli olmak gerekir. Bu yüzden de bu tarz adımların uzmanlık gerektiren bir işlem olduğunu bilmek gerekir. Instagram çalma süreci incelenecek olduğu zaman;

 1. Instagram kullanıcılarının şifre değiştirme kodlarını alarak
 2. Zararlı yazılımlarla hazırlanan bağlantı gönderilmesi ve bunlara tıklanması
 3. Sosyal mühendislikler tarafından yapılan hesaplamalar ile hesapların çalınması gibi durumlar söz konusu oluyor. 

Instagram Çalma Linki

Instagram çalma linki birçok sosyal medya platformunda yer alan videoların gezdiği olaylardan bir tanesidir. Bu linklere tıklanmasının hemen ardından linkleri kuran kişilere mail gönderme sistemi yer alıyor. Bu yüzden de eğer linklerin güvenli olmadığı düşünülüyorsa asla tıklamamak ve o sayfadan çıkmak gerekir.

Bağlantılar aileler aracılığıyla gelmiş olsa bile yine de güvenli bulunmuyorsa tıklanmamasına özen gösterilmelidir. Bu tarz linklerin asıl amacı Instagram hesaplarını çalmak içindir.

Instagram Hesabının Şifresini Nasıl Kırabilirim?

Instagram hesabının şifresini nasıl kırabilirim sorusu da günümüzün en çok araştırılan konuları arasındadır. Instagram hesaplarına ait şifreleri kırmayı başarmak için Instagram hesaplarının açılırken kullanılan ve kayıtlı olan email adresleri veya da telefonlara erişim olması gerektiğini bilmek gerekir. Eğer mail adresi ya da telefona erişim yoksa hesapların çalınmasına ihtimal yoktur. Fakat telefon ve mail adreslerine olan erişimle hesapları çalmak bir hayli kolay olur.

Instagram hackleme sitesi ücretsiz için birçok uygulama ve site yer alıyor. Fakat bu adreslere güvenmemek gerekir. Çünkü bunlar tamamen asılsız ve sadece hesapları çalmak içindir. Kişilerin sadece boşa vakit kaybı yaşamalarına ve kendi hesaplarının zarar görmesine neden olur.

INSTAGRAM HESAP ÇALMA KODU NEDİR
INSTAGRAM HESAP ÇALMA KODU NEDİR

CMD Instagram Çalma Kodları

CMD Instagram Çalma Kodu ile Lili hesap çalma merak edilen konulardır. Bu kodlara sahip olmak için;

 1. CMD ekranına giriş yaparak ekrana color yazmak ve enter tuşuna basmak
 2. Dir yazarak enter tuşuna basmak
 3. İpconfing yazdıktan sonra entere tuşlamak
 4. Tree yazarak entere tuşlamak
 5. Ping Google.com yazdıktan sonra enter tuşuna basmak kodlar için yeterli olur.
İntibak
intibak.com'un kurucusu, 23 yaşında banka ve sigortacılık mezunu genç blogger. İlgimi çeken ve ilginizi çekeceğini düşündüğüm konuları paylaşıyorum.

“CMD Instagram Çalma Kodu” üzerine 4 yorum

Yorum yapın