Çankırı Kızılırmak Belediyesi Personel Alımı

Lütfen Oy Kullanın

Çankırı Kızılırmak Belediyesi Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Ve Detaylar

Çankırı Kızılırmak Belediyesi yeni personel alımı gerçekleştirecek. Alımı yapılacak kadro ile alakalı açıklamalar içeriğimizde yer alıyor. Kızılırmak Belediyesi personel Limited Şirketi tarafından iki büro işçisi alımı yayınlandı. Buna göre alımı yapılacak kadrolar başvuru adresi ve ayrıntıları sizler için derledik.

Çankırı Kızılırmak Belediyesi Personel Alımı Başvuru Şartları

Belediye bünyesinde çalışacak olan personellerin en az önlisans mezunu olması gerekmektedir. Yerel yönetim ve işletmelerinde çalışmış olanlar Kızılırmak ilçesinde ikamet eden adaylar başvurularını tamamlayabilirler.

Başvuru yapmak isteyen adaylar ön lisanslı ikram olsa ikamet SGK hizmet dökümü Türkiye Cumhuriyeti kimlik belgesi ile birlikte Kızılırmak Belediyesi personel alımına başvurularını yapabiliyorlar.

Çankırı Kızılırmak Belediyesi Personel Alımı
Çankırı Kızılırmak Belediyesi Personel Alımı

Çankırı Kızılırmak Belediyesi Personel Alımı Başvuru

 Kızılırmak Belediyesi tarafından alımı yapılacak kadrolar için 17 Şubat tarihine kadar Kızılırmak Belediyesi personel Limited şirketine başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvurular yalnızca online olarak gerçekleştirilecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvuruları için göz atabilirsiniz.

İntibak
intibak.com'un kurucusu, 23 yaşında banka ve sigortacılık mezunu genç blogger. İlgimi çeken ve ilginizi çekeceğini düşündüğüm konuları paylaşıyorum.

Yorum yapın