Bim Kek Fiyatları 2023

5/5 - (1 vote)

Bim, Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden biridir. Neredeyse tüm il ve ilçelerde şubeleri mevcuttur. Ağırlıklı olarak atıştırmalık ürünleri barındırır. Bunların arasında en çok tüketilen ürünlerden biri ise şüphesiz keklerdir.

İş yerindeki molalarınızda, pikniklerde ve çok daha fazlasında kek çeşitleri ile öğünümüzü geçirebiliyoruz. Dolayısıyla sayısız müşteri Bim kek fiyatları konusunda güncel verileri merak ediyor. Sizler için 2023 fiyatlarını derledik. Aşağıdaki listeden detaylı inceleme yapabilirsiniz.

Bim Kek Fiyatları Ne Kadar?

Bim Kek Fiyatları Ne Kadar?
Bim Kek Fiyatları Ne Kadar?

Bim kek fiyatları son dönemlerde yoğun bir şekilde araştırılıyor. Çünkü şirket, diğer markalara göre çok daha ekonomik fiyatlara sahip. Çeşitlilik açısından da müşterilerden tam not aldığı söylenebilir. Güncel Bim kek fiyatları şunlardır:

Eti Popkek Muz Kremalı 180 Gr12,00 TL
Ülker Dankek Rulo Pasta 235 Gr14,00 TL
Bim Casey Kek Çikolatalı Kek 180 Gr9,00 TL
Bim Casey Kek Meyveli/Kakaolu Baton Kek 220 Gr8,00 TL
Eti Popkek Kakao Kremalı 60 Gr3,00 TL
Ülker Olala Mini Sufle 162 Gr15,00 TL
Eti Browni İntense 50 Gr3,00 TL
Bim Kek Fiyatları Tablosu

Bim marketlerin bu kadar popüler olmasının en büyük nedeni çeşitlilik açısından göz doldurmasıdır. Aynı durum kekler içinde geçerlidir. Üzümlü, elmalı, portakallı, çikolatalı ve çok daha fazlası mevcut. Üstelik tüm bunları ekonomik fiyatlarla satın alabiliyorsunuz.

Bim Kek Fiyatları Artar Mı?

Son dönemlerde tüketicilerden Bim kek fiyatları artar mı soruları çok sık gelmeye başladı. Bu konuda net bir şey söylemek zor. Ancak 2022’ye kıyasla zamların daha durgun bir seviyede ilerlediği söylenebilir. Normalde neredeyse günlük gelen zamlar, 2023 yılında biraz daha uzun aralıklarla uygulanıyor.

Bim kek ürünleri neredeyse tüm il ve ilçelerde mevcuttur. Kendi zevkinize göre dilediğinizi seçerek hesaplı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca aktüel ürünleri takip etmenizde de fayda var. Çünkü aktüel ürünler arasında zaman zaman kek ürünleri de giriyor. Belirli aralıklarla kek ürünlerine ciddi seviyelerde indirim kampanyaları uygulanıyor.

İlginizi çekebilir;

Yorum yapın