Bankaların promosyon yarışı sürüyor! Başvuran emekliye anında 7.500 TL nakit ödenecek

Lütfen Oy Kullanın

Geçtiğimiz yaz aylarından bu yana bankaların emekli promosyon kampanyaları büyük ilgi görüyor. Özel bankalar arasındaki rekabet en çok emeklilerin yüzünü güldürüyor. Emekli maaşını 3 yıl boyunca aynı bankadan almayı taahhüt eden emeklilere 7 bin 500 TL’ye kadar nakit promosyon ödeniyor. Ekonomik açıdan emeklilere rahat bir nefes aldıran promosyon kampanyalarında yeni detaylar belli oldu. Türkiye’nin en çok tercih edilen özel bankaların emekli promosyon ödemeleri açıklandı.

Hangi Banka Ne Kadar Promosyon Veriyor?

Emekliler son dönemde bankalar arasında yaşanan promosyon yarışını yakından takip ediyor. En fazla nakit veren bankayı tercih etmek isteyen emekliler için kritik süreç devam ediyor. Bankacılık sektöründeki özel bankalar, güncel emekli promosyon kampanyalarını duyurdu. İşte Garanti BBVA, Akbank ve Türkiye İş Bankası’nın merak edilen emekli promosyon kampanyaları…

Garanti BBVA Emekli Promosyonu Ne Kadar?

Garanti BBVA Emekli Promosyonu Ne Kadar

Milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Garanti BBVA’nın SGK ile yaptığı anlaşma kapsamında emeklilere maaş miktarına göre nakit promosyon ödenecek. Emekli aylığı 7.500 TL’ye kadar olan emeklilere, Garanti BBVA’nın verdiği promosyon 4 bin 200 TL oldu. Emekli aylığı 7.500 TL ile 9.999 TL arasında olanlara ise bankadan 5 bin 400 TL nakit, emekli maaşı 10.000 TL ve üzerindeyse 6 bin TL nakit promosyon ödemesi yapılacak.

Akbank Emekli Promosyonu Ne Kadar?

Akbank Emekli Promosyonu Ne Kadar

En popüler özel bankalar arasında yer alan Akbank emekli promosyon kampanyasında 7.499 TL’ye kadar aylık alanlara 4 bin 850 TL promosyon verilecek. Akbank emekli promosyonu 7.500 TL ile 9.999 TL arasında maaş alanlara ise 6 bin 250 TL olacak. Emekli maaşı 10 bin TL ve üzeri olanlara ise 7 bin TL nakit promosyon ödenecek.

Türkiye İş Bankası Emekli Promosyonu Ne Kadar?

Türkiye İş Bankası Emekli Promosyonu Ne Kadar

En köklü bankalardan Türkiye İş Bankası’nın güncel emekli promosyon kampanyası açıklandı. Emekli maaşı 7.499 TL’ye kadar olanlara 5 bin 250 TL, 7.500 TL ile 9.999 TL arasında olanlara 6 bin 750 TL nakit ödeme yapılacak. Türkiye İş Bankası’ndan 3 yıl boyunca emekli maaşı alma sözü veren 10.000 TL ve üzeri maaş alan emekliler ise 7 bin 500 TL nakit promosyon alacak.

İntibak
intibak.com'un kurucusu, 23 yaşında banka ve sigortacılık mezunu genç blogger. İlgimi çeken ve ilginizi çekeceğini düşündüğüm konuları paylaşıyorum.

Yorum yapın