Anında nakit arayanlara Halkbank’tan düşük faizli 10.000 TL hızlı kredi!

Lütfen Oy Kullanın

Türkiye’nin en popüler kamu bankalarından Halkbank, bireysel müşterilerini unutmadı. Ticari bankacılık alanında büyük beğeni toplayan hamlelere imza atan Halkbank tüketici kredilerini güncelliyor. Ülkemizde esnaf ve KOBİ’lerin bir numaralı destekçisi olan Halkbank bu sefer bireysel müşteriler için harekete geçti. Önde gelen kamu bankasının resmi web sitesindeki bilgilere göre acil nakit arayanlara 10 bin TL limitli Halkbank Hızlı Kredi verilecek.

Halkbank Hızlı Kredi Kampanyası Detayları

Milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan kamu bankalarından Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyalarını duyurdu. Bankanın kurumsal internet sitesinde yer alan Hızlı Kredi kampanyası büyük ilgi görüyor. Acil nakit arayışında olanların tercih ettiği bu kredide maksimum limit 10 bin TL olarak belirlendi. Bu yüzden acil nakit arayanlar Halkbank şubesine bile gitmeye gerek kalmadan, anında nakit desteği bulabiliyor. Halkbank’ın hızlı ve kolay ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak için dijital kanallardan başvuru yapmak yeterli oluyor.

Halkbank Hızlı Kredi Faiz Oranı Ne Kadar?

Halkbank Hızlı Kredi Faiz Oranı Ne Kadar

Türkiye bankacılık sektöründe adından sık sık söz ettiren Halkbank, bireysel ve ticari kredi kampanyalarıyla öne çıkıyor. İhtiyaçlarını ertelemeden satın almak isteyenler Halkbank Hızlı Kredi kampanyasına tek tıkla başvuru yapabiliyor. Halkbank hızlı kredi kampanyasında 10 bin TL limitli kredinin aylık faiz oranı yüzde 1.89 olarak belirlendi. Bu sayede acil nakit arayışında olanlar, bütçelerini yormadan aylık düşük taksitlerle kredi borcunu kapatma imkanı elde edebiliyor. Bu kapsamda Halkbank’tan 10 bin TL limitli Hızlı Kredi kullanan bir müşteriye 3-36 ay vade seçeneği sunuluyor.

Halkbank 10.000 TL Hızlı Kredi Hesaplama

İhtiyaçlarını ertelemeden satın almak veya borçlarını zamanında kapatmak isteyenler Halkbank Hızlı Kredi kampanyasını tercih ediyor. Nakit ihtiyacı olan herkesin hızlı ve kolay krediye ulaşmasını sağlayan bu kampanya yeni yılda büyük ilgi görüyor. Halkbank 10 bin TL hızlı krediyi 36 ay vade seçeneğiyle çekenler için yüzde 1.89 avantajlı faiz oranı uygulanacak. Bu koşullar altında Halkbank müşterisi ayda sadece 415 TL taksit ödeyecek. Üstelik 3 yılın sonunda Halkbank’a yapılacak toplam geri ödeme tutarı 14 bin 959 TL olacak.

İntibak
intibak.com'un kurucusu, 23 yaşında banka ve sigortacılık mezunu genç blogger. İlgimi çeken ve ilginizi çekeceğini düşündüğüm konuları paylaşıyorum.

Yorum yapın